NASZA65

AKTUALNOSCI

SEARCH

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65

IM. CZESŁAWA JANCZARSKIEGO W KRAKOWIE

AKTUALNOŚCI

Read More 1

Podsumowanie pracy

w roku szkolnym 2015/2016 II półrocze

KLASA I

UCZNIOWIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ W NAUCE:

Jakub Cięciwa, Barbara Niemiec, JAn Glądys, Milena Dobrowolska, Natalia Studencka, Maria Mikulik,

Paweł Dynek

UCZNIOWIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ

W ZACHOWANIU:

Jakub Cięciwa, Barbara Niemiec, Agata Godyń,

Izabela Cholewa,

KONKURSY, AKCJE

Antonina Cała - I miejsce - konkurs recyatorski

Agata Godyń - I miejsce - konkurs recytatorski

Jakub Cięciwa - wyróżnienie - konkurs recytatorski

Bartłomiej Śliwa - laureat - Zakładka do książki z okazji jubileuszu 140-lecia szkoły

Filip Kopacz - laureat - Kalendarz szkolny

Agata Godyń - laureatka - kalendarz szkolny

KLASA II

KONKURSY, AKCJE:

Fili Różanek - II miejsce - konkurs recytatorski

"Wiosna, ach to ty!"

Emilia Abramczyk - wyróżnienie konkurs recytatorski

"Wiosna, ach to ty!"

Artur Wyżykowski - wyróżnienie konkurs recytatorski

"Wiosna, ach to ty!"

Artur Wyżykowski - I miejsce - "Wiosenny pokaz mody"

Artur Wyżykowski - I miejsce - konkurs jubileuszowy "Zakładka do książki"

Filip Różanek - II miejsce - konkurs jubileuszowy

"Zakładka do książki"

Mikołaj Tomczyk - III miejsce - konkurs jubileuszowy

"Zakładka do książki"

Karolina Nosek - laureatka - Kalendarz szkolny

Mateusz Frydel -laureat - Kalendarz szkolny

KLASA III

KONKURSY, AKCJE:

Jan Miłek - I miejsce - dyktando o Złote pióro Czesława Janczarskiego

Weronika Zarzyczna - wyróżnienie - konkurs matematyczny "Kangurek"

Oskar Kwaśnik - wyróżnienie - konkurs matematyczny "Kangurek"

Julia Mazur - wyróżnienie - Międzyszkolne zawwody pływackie.

Oskar Kwaśnik - wyróżnienie - Międzyszkolne zawwody pływackie.

Julia Sadko - wyróżnienie - Międzyszkolne zawwody pływackie.

Kornelia Ziembla - wyróżnienie - Międzyszkolne zawwody pływackie

Victor Pyrczak - wyróżnienie - Międzyszkolne zawwody pływackie.

Julia Mazur - wyróżnienie - szkolny "Mam talent"

Uczniowie klasy III brali udział w akcji WOŚP

"Ratujemy i uczymy ratować"

KLASA IV

KONKURSY, AKCJE:

KLASA V

UCZNIOWIE, KTÓRZY OSIĄGNĘLI NAJWYŻSZE WYNIKI:

Bartłomiej Kowalski, Jakub Kusion, Gabriela Jurgała, Karolina Brydniak, Konrad Wyżykowski, Krzysztof Kadula, Antoni Matan

KONKURSY, AKCJE

Bartłomiej Kowalski - laureat - Zakładka do książki z okazji jubileuszu 140-lecia szkoły

Gabriela Jurgała - laureatka - Kalendarz szkolny

Antoni Matan - laureatka - Kalendarz szkolny

Jakub Kusion, Bartłomiej Kowalski - I miejsce - "Matematyczny Czar Par"

Krzysztof Kadula, Konrad Wyżykowski - II miejsce - "Matematyczny Czar Par"

Konrad Wyżykowski - I miejsce - projekt koszulki "Stars"

Michał Kuś - II miejsce - projekt koszulki "Stars"

Patryk Rozumek - III miejsce - projekt koszulki "Stars"

Gabriela Jurgała - wyróżnienie - projekt koszulki "Stars"

Kuba Piotrowski - I miejsce - pokaz mody EKO

Dariusz Jaworski - II miejsce - pokaz mody EKO

Krzysztof Kadula - I miejsce - zawody pływackie stylem grzbietowym.

Konrad Wyżykowski - laureat konkursu recytatorskiego "Wiosna, ach to TY!"

Krzysztof Kadula - laureat konkursu recytatorskiego "Wiosna, ach to TY!"

Konrad Wyżykowski - laureat konkursu recytatorskiego "Malowane słowem"

Uczniowie klasy V brali udział w warsztatatach dziennikarskich w ramach, których powstało II wydanie "Gazety65".

16 uczniów zdobyło kartę rowerową.

KLASA VI

UCZNIOWIE, KTÓRZY OSIĄGNĘLI NAJWYŻSZE WYNIKI:

Dawid Mazur, Aleksandra Cięciwa, Karol Salawa,

Gabriela Guzik

KONKURSY, AKCJE

Aleksandra Cięciwa - I miejsce - projekt koszulki "Stars"

Mariusz Godyń - I miejsce - projekt koszulki "Stars"

Wanessa Frydel - II miejsce - projekt koszulki "Stars"

Karol Salawa - III miejsce - projekt koszulki "Stars"

Gabriela Guzik - wyróżnienie - projekt koszulki "Stars"

Dawid Mazur - wyróżnienie - projekt koszulki "Stars"

Mariusz Godyń - I miejsce - szkolny konkurs

"Mam talent"

Aleksandra Cięciwa - laureatka - Kalendarz szkolny

Karol Salawa - laureat - Kalendarz szkolny

Aleksandra Cięciwa - II miejsce - Mistrzostwa Dzielnicy XIII w pływaniu - sztafeta, styl dowlony

Bartosz Piotrowski - II miejsce - Mistrzostwa Dzielnicy XIII w pływaniu - kraul

Kacper Kaczmarek - III miejsce - Mistrzostwa Dzielnicy XIII w pływaniu

Uczniowie klasy VI zajęli I miejsce w grze terenowej podczas wycieczki do Zawoi "Poszukiwanie skarbu Harnasia"

11 uczniów zdobyło kartę rowerową.

WYNIKI SPRAWDZIANU

SZÓSTOKLASISTY.

Uczniowie naszej szkoły osiągnęli bardzo wysokie

wyniki na sprawdzianie szóstoklasisty.

Część I - język polski i matematyka 81%

Część II - język angielski 90%

W związku z takimi wynikami nasi uczniowie znaleźli się w najwyższym - 9 staninie,

który osiągnęło 4% szkół.

GRATULUJEMY

NASI

SPONSORZY


Flash website powered by MotoCMS - a Flash Templates provider.