NASZA65

Read More 1

SEARCH

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65

IM. CZESŁAWA JANCZARSKIEGO W KRAKOWIE

Dyrektor szkoły - mgr Lucyna Mendel - Brania

przyjmuje: wt. 13:00 - 14:00; czw. 10:00 - 11:00

Dyrektor w sprawie skarg i wniosków przyjmuje:

pn. 13:15 - 14:45

Sekretariat – Genowefa Utrata

poniedziałek: 9.00 - 13.00

wtorek: 9.00 - 13.00

środa: 9:00 - 12:00

czwartek: 9:00 - 12:00

Długa przerwa 10.30-10.45 przeznaczona dla uczniów

Biblioteka– mgr Ewa Cichor, mgr Lucyna Mendel - Brania

poniedziałek - 8:45 - 10:45

wtorek - 9:30 - 11:30

środa - 9:30 - 11:30

czwartek - 8:00 - 10: 00

piątek 8.45 – 10:45

Pedagog - mgr Ewa Cichor

wtorek - 8:00 - 11:30

środa - 8:00 - 14:30

czwartek - 9:55 - 12:25

Świetlica - mgr Anna Bolek, mgr Ewa Cichor,

mgr Teresa Palonek

pon.- pt. 7.30-17.00

Pielęgniarka szkolna - Maria Litwa

Piątek

W ramach programu " Program wyrównywania dostępności opieki zdrowotnej w miejscu nauczania i wychowania na terenie Miasta Krakowa" w szkole,

p. pielęgniarka Krystyna Caba

przyjmuje uczniów:

śr. 9:00 - 13: 00

czw. 9:00 - 13:00

Program w całości finansowany jest przez Urząd Miasta Krakowa - Biuro ds. Ochrony Zdrowia

Oddział przedszkolny 3-4 latki

mgr Anna Kosakowska, mgr Elżbieta Poradzisz

pon.-pt. 7.00-17.00

Oddział przedszkolny 4-6 latki mgr Barbara Bonar

pon. - pt. 8:00 - 13:10

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3

ul. Konfederacka 18, tel.12 266 19 50

Psycholog – mgr Ewa Soczek, dyżur w szkole:

Czwarty wtorek miesiąca: 12:30 - 15:30 ( możliwość konsultacji z rodzicami) oraz podczas zebrań z Rodzicami i „dni otwartych”.

KALENDARZ ORGANIZACJI ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

POZOSTAŁE INFOMACJE JUŻ WKRÓTCE

ZEBRANIA Z RODZICAMI

14 września 2016 r. godz. 17:00

29.11.2016r.

24.01.2017r.

28.03.2017r.

30.05.2017r.

DNI OTWARTE ( 17:00 - 18:00)

25.10.2016r.

28.02.2017r. - odwołany

07.03.2017 r.

25.04.2017r.

DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH ( opieka świetlicowa)

31.10.2016r.

02.11.2016r.

02.05.2017r.

04.05.2017r.

05.05.2017r.

16.06.2017r.

DYŻURY NAUCZYCIELI

PONIEDZIAŁEK

p. Marek Zalewski 9:45 - 10:30

p. Anna Bolek 11:30 - 12:15

p. Izabela Kubieniec 13:55 - 14:00

WTOREK

p. Karolina Gołuszka 10:45 - 11:30

p. Karolina Gruszka 9:45 - 10:30

p. Teresa Palonek 11:35 - 12:20

ŚRODA

p. Małgorzata Olsza 12:20 - 13:10

dk. Damian Obrał 8:50 - 9:35

CZWARTEK

p. Paulina Bugajska - Bialik 12:25 - 13:10

p. Jolanta Włodarczyk 9:45 - 10:30

KÓŁKA ZAINTERESOWAŃ

PONIEDZIAŁEK

KÓŁKO MATEMATYCZNE KL. V-VI 13:15 - 14:00 op. Anna Bolek

SKS KL. I-III (osoby zakwalifikowane) 13:15-14:15 op.Marek Zalewski

WTOREK

KÓŁKO LOGIKO 12:305- 13:20 (I grupa kl.I i część kl. II )

13:30 - 14:15 ( II grupa kl. III i część kl. II) op. Teresa Palonek

ŚRODA

KÓŁKO ROBÓTEK RĘCZNYCH 13:15 - 14:00 op. Małgorzata Olsza,

Barbara Bonar

KÓŁKO PLASTYCZNE KL. I-III 12:25 - 13:10 op. Jolanta Włodarczyk

( zajęcia dla poszczególnych klas odbywają się co trzy tygodnie)

KÓŁKO ORTOGRAFITI KL. V 13:35 - 14:20 op. Paulina Bugajska - Bialik

SKS KL. I-III (osoby zakwalifikowane) 14:05-15:05 op.Marek Zalewski

CZWARTEK

KÓŁKO TEATRALNE KL. IV-VI 13:15 - 14:00 op. Paulina Bugajska - Bialik

PIĄTEK

KÓŁKO KULINARNE KL. I-III 11:35 - 12:20 op. Karolina Gruszka

(zajęcia dla poszczególnych klas odbywają się co trzy tygodnie )

KÓŁKO SPORTOWE KL. IV-VI 13:15- 14:00 op. Marek Zalewski

P

Read More 1

Read More 1

NASI

SPONSORZY


Flash website powered by MotoCMS - a Flash Templates provider.