NASZA65

Read More 1

SEARCH

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65

IM. CZESŁAWA JANCZARSKIEGO W KRAKOWIE

Dyrektor szkoły - mgr Lucyna Mendel - Brania

przyjmuje: wt. 13:00 - 14:00; czw. 10:00 - 11:00

Dyrektor w sprawie skarg i wniosków przyjmuje:

pn. 13:15 - 14:45

Sekretariat – Genowefa Utrata

poniedziałek: 9.00 - 13.00

wtorek: 9.00 - 13.00

środa: 10:30 - 13:00

czwartek: 9:00 - 13:00

Długa przerwa 10.30-10.45 przeznaczona dla uczniów

Biblioteka– mgr Ewa Cichor, mgr Lucyna Mendel - Brania

poniedziałek - 9:00 - 11:00

wtorek - 10:00 - 12:00

środa - 10:30 - 13:00

czwartek - 8:00 - 08: 50, 09:35-10:45

piątek 10.30 – 11:30

Pedagog - mgr Ewa Cichor

wtorek - 8:00 - 11:30

środa - 8:00 - 14:30

czwartek - 9:55 - 12:25

Świetlica - mgr Ewa Cichor, mgr Teresa Palonek,

mgr Jolanta Włodarczyk, mgr Nikodem Kapek

pon.- pt. 7.00-17.00

Pielęgniarka szkolna - Maria Litwa

Piątek

W ramach programu " Program wyrównywania dostępności opieki zdrowotnej w miejscu nauczania i wychowania na terenie Miasta Krakowa" w szkole,

p. pielęgniarka Krystyna Caba

przyjmuje uczniów:

śr. 9:00 - 13: 00

czw. 9:00 - 13:00

Program w całości finansowany jest przez Urząd Miasta Krakowa - Biuro ds. Ochrony Zdrowia

Oddział przedszkolny 3-4 latki

mgr Anna Kosakowska, mgr Elżbieta Poradzisz

pon.-pt. 7.00-17.00

Oddział przedszkolny 4-6 latki

mgr Barbara Bonar, mgr Grażyna Dycha

pon. - pt. 8:00 - 13:10

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3

ul. Konfederacka 18, tel.12 266 19 50

Psycholog – mgr Ewa Soczek, dyżur w szkole:

Czwarty wtorek miesiąca: 12:30 - 15:30 ( możliwość konsultacji z rodzicami) oraz podczas zebrań z Rodzicami i „dni otwartych”.

KALENDARZ ORGANIZACJI ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

ZEBRANIA Z RODZICAMI

14 września 2017 r. godz. 17:00

28.11.17 r.

30.01.18 r.

29.05.18 r.

DNI DYŻURÓW ( spotkanie z nauczycielem po wcześniejszym ustaleniu)

24.10.17 r.

27.03.18 r.

24.04.18 r.

DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH ( opieka świetlicowa)

02.01.18 r.

30.04.18 r.

02.05.18 r.

04.05.18 r.

01.06.18 r.

DYŻURY NAUCZYCIELI

PONIEDZIAŁEK

p. Nikodem Kapek 9:45 - 10:30

WTOREK

p. Ewa Talarek 10:00 - 10:45

p. Anna Bolek 10:45 - 11:30

p. Marek Zalewski 10:45 - 11:30

p. Jolanta Włodarczyk 11:35 - 12:20

ŚRODA

p. Małgorzata Olsza 9:45 - 10:30

p. Ewa Ruszkowicz 10:00 - 10:45

p. Paulina Bugajska-Bialik 10:45 - 11:30

p. Teresa Palonek 11:35 - 12:20

PIĄTEK

p. Karolina Gruszka 9:45 - 10:30

p. Krystyna Wszołek 10:45 - 11:30

KÓŁKA ZAINTERESOWAŃ

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

P

Read More 1

Read More 1

NASI

SPONSORZY


Flash website powered by MotoCMS - a Flash Templates provider.