Grono Pedagogiczne

DYREKTOR SZKOŁY   –  mgr Lucyna Mendel-Brania       (dyrektor@nasza65.pl)
SPOŁECZNY ZASTĘPCA DYREKTORA SZKOŁY/edukacja wczesnoszkolna/  –  mgr Małgorzata Olsza    (m.olsza@nasza65.pl)
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA  –  mgr Anna Jakubas (zastępstwo) (a.jakubas@nasza65.pl)
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA  –  mgr Jolanta Włodarczyk (j.wlodarczyk@nasza 65.pl)
JĘZYK POLSKI  –  mgr Paulina Bugajska – Bialik           (p.bugajska-bialik@nasza65.pl)
JĘZYK ANGIELSKI  –  mgr Izabela Kubieniec  , mgr Monika Wojdak (m.wojdak@nasza65.pl )
JĘZYK HISZPAŃSKI  –  mgr Izabela Kubieniec ( i.kubieniec@nasza65.pl) 
TECHNIKA / FIZYKA  –  mgr Joanna Bukiej (j.bukiej@nasza65.pl)
INFORMATYKA – mgr Jolanta Kwaśniak – Alibożek (j.kwasniak_al@nasza65.pl)
GEOGRAFIA – mgr Kinga Rokicka (k.rokicka@nasza65.pl)
HISTORIA  –  mgr Nikodem Kapek (n.kapek@nasza65.pl
MATEMATYKA  –  mgr Anna Bolek, mgr Krystyna Wszołek
PRZYRODA  –  mgr Krystyna Wszołek (k.wszolek@nasza65.pl)
WYCHOWANIE FIZYCZNE  –  mgr Marek Zalewski (m.zalewski@nasza65.pl)
RELIGIA  –  ks mgr Stanisław Migas (ks.stanislaw@nasza65.pl) , dk Dawid Werner (d.werner@nasza65.pl)
ODDZIAŁ SZEŚCIOLATKÓW  –  mgr Koleta Salawa (k.salawa@nasza65.pl) , mgr Grażyna Dycha (g.dycha@nasza65.pl)
ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY  –  mgr Elżbieta Poradzisz (e.poradzisz@nasza65.pl)  , mgr Anna Kosakowska (a.kosakowska@nasza65.pl)
PEDAGOG SZKOLNY   –  mgr Ewa Cichor (pedagog@nasza65.pl)
LOGOPEDA  –  mgr Ewa Cichor
PLASTYKA / MUZYKA  –  mgr Anna Jaszowska (a.jaszowska@nasza65.pl)
BIOLOGIA  –  mgr Krystyna Wszołek
CHEMIA  –  mgr Anna Bolek (a.bolek@nasza65.pl)
PSYCHOLOG  –  mgr Ewa Soczek
ŚWIETLICA  –  mgr Ewa Cichor, mgr Teresa Palonek (t.palonek@nasza65.pl) , mgr Jolanta Włodarczyk, mgr Nikodem Kapek, mgr Kinga Rokicka
BIBLIOTEKA – mgr Marianna Cholewa (m.cholewa@nasza65.pl)
WDŻ – mgr Monika Tofilska (m.tofilska@nasza65.pl )