Informacje dla Rodziców

Dyrektor szkoły – mgr Lucyna Mendel – Brania

przyjmuje: wt. 13:00 – 14:00; czw. 10:00 – 11:00

Dyrektor w sprawie skarg i wniosków przyjmuje:

pn. 13:15 – 14:45


Sekretariat – Genowefa Utrata

poniedziałek: 9.00 – 13.00
wtorek: 9.00 – 13.00
środa: 10:30 – 13:00
czwartek: 9:00 – 13:00
Długa przerwa 10.30-10.45 przeznaczona dla uczniów


Biblioteka– mgr Ewa Cichor, mgr Lucyna Mendel – Brania

poniedziałek – 9:00 – 11:00
wtorek – 10:00 – 12:00
środa – 10:30 – 13:00
czwartek – 8:00 – 08: 50, 09:35-10:45
piątek 10.30 – 11:30


Pedagog – mgr Ewa Cichor

wtorek – 8:00 – 11:30
środa – 8:00 – 14:30
czwartek – 9:55 – 12:25


Świetlica – mgr Ewa Cichor, mgr Teresa Palonek,
mgr Jolanta Włodarczyk, mgr Nikodem Kapek

pon.- pt. 7.00-17.00


Pielęgniarka szkolna – Maria Litwa

Piątek

W ramach programu ” Program wyrównywania dostępności opieki zdrowotnej w miejscu nauczania i wychowania na terenie Miasta Krakowa” w szkole,
p. pielęgniarka Krystyna Caba
przyjmuje uczniów:
śr. 9:00 – 13: 00
czw. 9:00 – 13:00

Program w całości finansowany jest przez Urząd Miasta Krakowa – Biuro ds. Ochrony Zdrowia

Oddział przedszkolny 3-4 latki

mgr Anna Kosakowska, mgr Elżbieta Poradzisz

pon.-pt. 7.00-17.00

Oddział przedszkolny 4-6 latki
mgr Barbara Bonar, mgr Grażyna Dycha

pon. – pt. 8:00 – 13:10


Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3

ul. Konfederacka 18, tel.12 266 19 50

Psycholog – mgr Ewa Soczek, dyżur w szkole:

Czwarty wtorek miesiąca: 12:30 – 15:30 ( możliwość konsultacji z rodzicami) oraz podczas zebrań z Rodzicami i „dni otwartych”.


KALENDARZ ORGANIZACJI ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

ZEBRANIA Z RODZICAMI
14 września 2017 r. godz. 17:00
28.11.17 r.
30.01.18 r.
29.05.18 r.

DNI DYŻURÓW ( spotkanie z nauczycielem po wcześniejszym ustaleniu)
24.10.17 r.
27.03.18 r.
24.04.18 r.

DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH ( opieka świetlicowa)
02.01.18 r.
30.04.18 r.
02.05.18 r.
04.05.18 r.
01.06.18 r.


DYŻURY NAUCZYCIELI

PONIEDZIAŁEK
p. Nikodem Kapek 9:45 – 10:30

WTOREK
p. Ewa Talarek 10:00 – 10:45
p. Anna Bolek 10:45 – 11:30
p. Marek Zalewski 10:45 – 11:30
p. Jolanta Włodarczyk 11:35 – 12:20

ŚRODA
p. Małgorzata Olsza 9:45 – 10:30
p. Ewa Ruszkowicz 10:00 – 10:45
p. Paulina Bugajska-Bialik 10:45 – 11:30
p. Teresa Palonek 11:35 – 12:20

PIĄTEK
p. Karolina Gruszka 9:45 – 10:30
p. Krystyna Wszołek 10:45 – 11:30


KÓŁKA ZAINTERESOWAŃ

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK


PODZIAŁ GODZIN 2017 / 2018